Login or Register
Forgot your password?
Forgot your username?
DEL Playercards 2010/2011 (Citypress)
DEL Playercards 2010/2011 (Citypress)
DEL Playercards 2010/2011 (Citypress)
2010 Citypress Sammelkarten
Nr.
Title
Section
Value
Likes
1
Dennis Endras
AUGSBURGER PANTHER
122
2
Leonardo Conti
AUGSBURGER PANTHER
102
3
Chris Heid
AUGSBURGER PANTHER
88
4
Jonathan D’Aversa
AUGSBURGER PANTHER
77
5
Nathan Smith
AUGSBURGER PANTHER
77
6
Jeff Szwez
AUGSBURGER PANTHER
88
7
Steffen Tölzer
AUGSBURGER PANTHER
102
8
Austin Wycisk
AUGSBURGER PANTHER
102
9
Grant Stevenson
AUGSBURGER PANTHER
122
10
Noah Clarke
AUGSBURGER PANTHER
122
11
Jonathan Paiement
AUGSBURGER PANTHER
122
12
Kyle Wanvig
AUGSBURGER PANTHER
88
13
Barry Tallackson
AUGSBURGER PANTHER
88
14
Justin Fletcher
AUGSBURGER PANTHER
122
15
Benedikt Kohl
AUGSBURGER PANTHER
122
16
Peter Flache
AUGSBURGER PANTHER
88
17
Darin Olver
AUGSBURGER PANTHER
88
18
Sean Betnivoglio
AUGSBURGER PANTHER
122
19
Maike Radja
AUGSBURGER PANTHER
88
20
Florian Kettemer
AUGSBURGER PANTHER
88
21
Rob Zepp
EISBÄREN BERLIN
153
22
Kevin Nastiuk
EISBÄREN BERLIN
204
23
Jimmy Sharrow
EISBÄREN BERLIN
122
24
Frank Hördler
EISBÄREN BERLIN
153
25
Chris Hahn
EISBÄREN BERLIN
122
26
Sven Felski
EISBÄREN BERLIN
122
27
Laurin Braun
EISBÄREN BERLIN
153
28
Stefan Ustorf
EISBÄREN BERLIN
122
29
T.J. Mulock
EISBÄREN BERLIN
102
30
Derrick Walser
EISBÄREN BERLIN
122
31
Denis Pederson
EISBÄREN BERLIN
122
32
Dominik Bielke
EISBÄREN BERLIN
204
33
Andre Rankel
EISBÄREN BERLIN
102
34
Florian Busch
EISBÄREN BERLIN
153
35
Patrick Pohl
EISBÄREN BERLIN
122
36
Jens Baxmann
EISBÄREN BERLIN
102
37
Jeff Friesen
EISBÄREN BERLIN
204
38
Alexander Weiß
EISBÄREN BERLIN
102
39
Richie Regehr
EISBÄREN BERLIN
204
40
Daniel Weiß
EISBÄREN BERLIN
153
41
Mads Christensen
EISBÄREN BERLIN
122
42
Tyson Mulock
EISBÄREN BERLIN
122
43
Constantin Braun
EISBÄREN BERLIN
122
44
Jean-Sebastien Aubin
DEG METRO STARS
102
45
Etienne Renkewitz
DEG METRO STARS
88
46
Andy Roach
DEG METRO STARS
88
47
Andy Hedlund
DEG METRO STARS
102
48
Marian Bazany
DEG METRO STARS
88
49
Marco Nowak
DEG METRO STARS
77
50
Evan Kaufmann
DEG METRO STARS
102
51
Tyler Beechey
DEG METRO STARS
102
52
P.J. Fenton
DEG METRO STARS
88
53
Patrick Reimer
DEG METRO STARS
102
54
Mark Murphy
DEG METRO STARS
102
55
Simon Danner
DEG METRO STARS
122
56
Rob Collins
DEG METRO STARS
102
57
Connor James
DEG METRO STARS
88
58
Adam Courchaine
DEG METRO STARS
102
59
Daniel Kreutzer
DEG METRO STARS
122
60
Martin Hinterstocker
DEG METRO STARS
88
61
Sasha Pokulok
DEG METRO STARS
77
62
Derek Dinger
DEG METRO STARS
88
63
Jason Holand
DEG METRO STARS
122
64
Diego Hofl and
DEG METRO STARS
102
65
Marc Lamothe
HAMBURG FREEZERS
102
66
Niklas Treutle
HAMBURG FREEZERS
122
67
Jean-Philippe Cote
HAMBURG FREEZERS
122
68
Patrick Traverse
HAMBURG FREEZERS
122
69
Jason King
HAMBURG FREEZERS
102
70
Michel Ouellet
HAMBURG FREEZERS
88
71
Brett Engelhardt
HAMBURG FREEZERS
102
72
Matt Cohen
HAMBURG FREEZERS
102
73
Colin Murphy
HAMBURG FREEZERS
102
74
Garrett Festerling
HAMBURG FREEZERS
102
75
Thomas Holzmann
HAMBURG FREEZERS
122
76
Aleksander Polaczek
HAMBURG FREEZERS
77
77
Thomas Oppenheimer
HAMBURG FREEZERS
122
78
Hans Pienitz
HAMBURG FREEZERS
102
79
Mats Trygg
HAMBURG FREEZERS
77
80
Alexander Dück
HAMBURG FREEZERS
102
81
Chad Bassen
HAMBURG FREEZERS
102
82
Alexander Barta
HAMBURG FREEZERS
122
83
Alexander Dotzler
HAMBURG FREEZERS
102
84
Joey Tenute
HAMBURG FREEZERS
68
85
Rainer Köttstorfer
HAMBURG FREEZERS
88
86
Jerome Flaake
HAMBURG FREEZERS
122
87
Travis Scott
HANNOVER SCORPIONS
102
88
Youri Ziffzer
HANNOVER SCORPIONS
102
89
Aris Brimanis
HANNOVER SCORPIONS
153
90
Sascha Goc
HANNOVER SCORPIONS
102
91
Thomas Dolak
HANNOVER SCORPIONS
153
92
Chris Herperger
HANNOVER SCORPIONS
102
93
Martin Hlinka
HANNOVER SCORPIONS
77
94
Niki Mondt
HANNOVER SCORPIONS
122
95
John Tripp
HANNOVER SCORPIONS
122
96
Ben Cottreau
HANNOVER SCORPIONS
122
97
Marvin Krüger
HANNOVER SCORPIONS
102
98
Tore Vikingstad
HANNOVER SCORPIONS
88
99
Matt Dzieduszycki
HANNOVER SCORPIONS
88
100
Tino Boos
HANNOVER SCORPIONS
88
101
Klaus Kathan
HANNOVER SCORPIONS
122
102
Paul Manning
HANNOVER SCORPIONS
88
103
Ryan Maki
HANNOVER SCORPIONS
102
104
Adam Mitchell
HANNOVER SCORPIONS
77
105
Sachar Blank
HANNOVER SCORPIONS
88
106
Patrick Köppchen
HANNOVER SCORPIONS
88
107
Nikolai Goc
HANNOVER SCORPIONS
88
108
David Wolf
HANNOVER SCORPIONS
102
109
Andy Reiss
HANNOVER SCORPIONS
122
351
Lukas Steinhauer
HANNOVER SCORPIONS
88
110
Ian Gordon
ERC INGOLSTADT
88
111
Markus Janka
ERC INGOLSTADT
88
112
Bruno St.Jacques
ERC INGOLSTADT
88
113
Dominic Walsh
ERC INGOLSTADT
77
114
Bob Wren
ERC INGOLSTADT
77
115
Christoph Gawlik
ERC INGOLSTADT
122
116
Tyler Bouck
ERC INGOLSTADT
77
117
Tim Hambly
ERC INGOLSTADT
102
118
Michael Waginger
ERC INGOLSTADT
77
119
Joe Motzko
ERC INGOLSTADT
88
120
Patrick Buzas
ERC INGOLSTADT
88
121
Colin Forbes
ERC INGOLSTADT
88
122
Christian Chartier
ERC INGOLSTADT
77
123
Matt Hussey
ERC INGOLSTADT
102
124
Rick Girard
ERC INGOLSTADT
77
125
Jakub Ficenec
ERC INGOLSTADT
102
126
Thomas Greilinger
ERC INGOLSTADT
102
127
Marvin Degon
ERC INGOLSTADT
122
128
Stephan Daschner
ERC INGOLSTADT
88
129
Andre Huebscher
ERC INGOLSTADT
88
130
Petr Fical
ERC INGOLSTADT
102
131
Stephan Retzer
ERC INGOLSTADT
88
132
Danny aus den Birken
ISERLOHN ROOSTERS
102
133
Sinisa Martinovic
ISERLOHN ROOSTERS
77
134
Lasse Kopitz
ISERLOHN ROOSTERS
77
135
Jon Insana
ISERLOHN ROOSTERS
88
136
Cam Paddock
ISERLOHN ROOSTERS
77
137
Kris Sparre
ISERLOHN ROOSTERS
88
138
Collin Danielsmeier
ISERLOHN ROOSTERS
102
139
Prestin Ryan
ISERLOHN ROOSTERS
88
140
Mark Ardelan
ISERLOHN ROOSTERS
68
141
Michael Wolf
ISERLOHN ROOSTERS
77
142
Shane Joseph
ISERLOHN ROOSTERS
77
143
Pat Kavanagh
ISERLOHN ROOSTERS
77
144
Jeff Giuliano
ISERLOHN ROOSTERS
88
145
Tobias Wörle
ISERLOHN ROOSTERS
102
146
Jimmy Roy
ISERLOHN ROOSTERS
122
147
Adrian Veidemann
ISERLOHN ROOSTERS
77
148
Daniel Oppolzer
ISERLOHN ROOSTERS
102
149
Stefan Langwieder
ISERLOHN ROOSTERS
122
150
Christian Hommel
ISERLOHN ROOSTERS
102
151
Steven Rupprich
ISERLOHN ROOSTERS
77
152
Robert Hock
ISERLOHN ROOSTERS
122
153
Adam Dennis
KÖLNER HAIE
102
154
Björn Linda
KÖLNER HAIE
122
155
Mike Card
KÖLNER HAIE
122
156
Mirko Lüdemann
KÖLNER HAIE
68
157
Gerrit Fauser
KÖLNER HAIE
68
158
James Sixsmith
KÖLNER HAIE
77
159
Jason Jaspers
KÖLNER HAIE
88
160
Christoph Ullmann
KÖLNER HAIE
88
161
Matt Pettinger
KÖLNER HAIE
88
162
Ryan Ramsay
KÖLNER HAIE
88
163
Daniel Sparre
KÖLNER HAIE
88
164
Ross Lupaschuk
KÖLNER HAIE
77
165
Cory Urquhart
KÖLNER HAIE
77
166
Ivan Ciernik
KÖLNER HAIE
102
167
Brett Breitkreuz
KÖLNER HAIE
88
168
Chris Lee
KÖLNER HAIE
77
169
Johan Akerman
KÖLNER HAIE
77
170
Greg Classen
KÖLNER HAIE
102
171
Torsten Ankert
KÖLNER HAIE
61
172
Philip Gogulla
KÖLNER HAIE
77
173
Moritz Müller
KÖLNER HAIE
122
352
Wade Dubielewicz
KÖLNER HAIE
122
174
Scott Langkow
KREFELD PINGUINE
122
175
Danijel Kovacic
KREFELD PINGUINE
122
176
Michail Kozhevnikov
KREFELD PINGUINE
88
177
Sinan Akdag
KREFELD PINGUINE
122
178
Philip Riefers
KREFELD PINGUINE
68
179
Andreas Driendl
KREFELD PINGUINE
122
180
Dusan Milo
KREFELD PINGUINE
102
181
Paul Albers
KREFELD PINGUINE
77
182
Charlie Stephens
KREFELD PINGUINE
102
183
Michael Endraß
KREFELD PINGUINE
102
184
Benedikt Schopper
KREFELD PINGUINE
88
185
Herberts Vasiljevs
KREFELD PINGUINE
77
186
Boris Blank
KREFELD PINGUINE
102
187
Justin Kelly
KREFELD PINGUINE
102
188
Pascal Zerressen
KREFELD PINGUINE
102
189
Marvin Tepper
KREFELD PINGUINE
153
190
Richard Pavlikovsky
KREFELD PINGUINE
88
191
Patrick Hager
KREFELD PINGUINE
88
192
Pascal Trepanier
KREFELD PINGUINE
77
193
Roland Verwey
KREFELD PINGUINE
77
194
Daniel Pietta
KREFELD PINGUINE
102
195
Fred Brathwaite
ADLER MANNHEIM
122
196
Lukas Lang
ADLER MANNHEIM
153
197
Michel Periard
ADLER MANNHEIM
88
198
Manuel Klinge
ADLER MANNHEIM
102
199
David Cespiva
ADLER MANNHEIM
88
200
Sven Butenschön
ADLER MANNHEIM
102
201
Jame Pollock
ADLER MANNHEIM
88
202
Nathan Robinson
ADLER MANNHEIM
88
203
Craig MacDonald
ADLER MANNHEIM
122
204
Scott King
ADLER MANNHEIM
68
205
Marcus Kink
ADLER MANNHEIM
102
206
Toni Ritter
ADLER MANNHEIM
88
207
Robert Dietrich
ADLER MANNHEIM
77
208
Frank Mauer
ADLER MANNHEIM
88
209
Denis Reul
ADLER MANNHEIM
77
210
Yannic Seidenberg
ADLER MANNHEIM
88
211
Francois Methot
ADLER MANNHEIM
88
212
Matthias Plachta
ADLER MANNHEIM
77
213
Ronny Arendt
ADLER MANNHEIM
77
214
Justin Papineau
ADLER MANNHEIM
102
215
Mario Scalzo
ADLER MANNHEIM
88
216
Marc El-Sayed
ADLER MANNHEIM
77
353
Nikolai Goc
ADLER MANNHEIM
102
217
Sebastian Elwing
EHC MÜNCHEN
102
218
Jochen Vollmer
EHC MÜNCHEN
122
219
Johan Ejdepalm
EHC MÜNCHEN
153
220
Christian Wichert
EHC MÜNCHEN
77
221
Rene Kramer
EHC MÜNCHEN
122
222
Bryan Adams
EHC MÜNCHEN
102
223
Ryan Ready
EHC MÜNCHEN
122
224
Dylan Gyori
EHC MÜNCHEN
102
225
Martin Buchwieser
EHC MÜNCHEN
102
226
Mike Kompon
EHC MÜNCHEN
88
227
Jordan Webb
EHC MÜNCHEN
88
228
Brandon Dietrich
EHC MÜNCHEN
122
229
Sören Sturm
EHC MÜNCHEN
88
230
Stephane Julien
EHC MÜNCHEN
88
231
David Wrigley
EHC MÜNCHEN
122
232
Felix Petermann
EHC MÜNCHEN
102
233
Eric Schneider
EHC MÜNCHEN
122
234
Ulrich Maurer
EHC MÜNCHEN
88
235
Kevin Lavallee
EHC MÜNCHEN
102
236
Martin Schymainski
EHC MÜNCHEN
122
237
Dave Reid
EHC MÜNCHEN
102
238
Neville Rautert
EHC MÜNCHEN
68
239
Patrick Ehelechner
THOMAS SABO ICE TIGERS
102
240
Sebastian Stefaniszin
THOMAS SABO ICE TIGERS
122
241
Robert Leask
THOMAS SABO ICE TIGERS
88
242
Fredrik Eriksson
THOMAS SABO ICE TIGERS
88
243
Jeff Likens
THOMAS SABO ICE TIGERS
102
244
Colin Beardsmore
THOMAS SABO ICE TIGERS
102
245
Ryan Bayda
THOMAS SABO ICE TIGERS
102
246
Alexander Oblinger
THOMAS SABO ICE TIGERS
102
247
Eric Chouinard
THOMAS SABO ICE TIGERS
68
248
Clarke Wilm
THOMAS SABO ICE TIGERS
88
249
Vitalij Aab
THOMAS SABO ICE TIGERS
88
250
Greg Leeb
THOMAS SABO ICE TIGERS
77
251
T.J. Kemp
THOMAS SABO ICE TIGERS
153
252
Martin Ancicka
THOMAS SABO ICE TIGERS
102
253
Björn Barta
THOMAS SABO ICE TIGERS
77
254
Brad Leeb
THOMAS SABO ICE TIGERS
102
255
Stefan Mann
THOMAS SABO ICE TIGERS
102
256
Sean Blanchard
THOMAS SABO ICE TIGERS
102
257
Dusan Frosch
THOMAS SABO ICE TIGERS
102
258
Adrian Grygiel
THOMAS SABO ICE TIGERS
68
259
Simon Fischhaber
THOMAS SABO ICE TIGERS
88
260
Dimitri Pätzold
STRAUBING TIGERS
102
261
Jan Guryca
STRAUBING TIGERS
88
262
Tobias Draxinger
STRAUBING TIGERS
102
263
Karl Stewart
STRAUBING TIGERS
102
264
Carl Corazzini
STRAUBING TIGERS
102
265
Sebastian Osterloh
STRAUBING TIGERS
88
266
Dustin Whitecotton
STRAUBING TIGERS
102
267
Justin Mapletoft
STRAUBING TIGERS
102
268
Eric Meloche
STRAUBING TIGERS
88
269
Stephan Wilhelm
STRAUBING TIGERS
122
270
Florian Ondruschka
STRAUBING TIGERS
102
271
Benedikt Brückner
STRAUBING TIGERS
68
272
Michael Bakos
STRAUBING TIGERS
88
273
Calvin Elfring
STRAUBING TIGERS
122
274
Andy Canzanello
STRAUBING TIGERS
122
275
Sandro Schönberger
STRAUBING TIGERS
102
276
Lee Goren
STRAUBING TIGERS
68
277
Derek Hahn
STRAUBING TIGERS
122
278
William Trew
STRAUBING TIGERS
88
279
Maximilian Forster
STRAUBING TIGERS
88
280
Michael Baindl
STRAUBING TIGERS
88
281
Rene Röthke
STRAUBING TIGERS
102
282
Jochen Reimer
EHC WOLFSBURG GRIZZLY ADAMS
122
283
Daniar Dshunussow
EHC WOLFSBURG GRIZZLY ADAMS
88
284
Jan-Axel Alavaara
EHC WOLFSBURG GRIZZLY ADAMS
102
285
Paul Traynor
EHC WOLFSBURG GRIZZLY ADAMS
88
286
Kai Hospelt
EHC WOLFSBURG GRIZZLY ADAMS
102
287
Tyler Haskins
EHC WOLFSBURG GRIZZLY ADAMS
102
288
Armin Wurm
EHC WOLFSBURG GRIZZLY ADAMS
77
289
Norm Milley
EHC WOLFSBURG GRIZZLY ADAMS
88
290
John Laliberte
EHC WOLFSBURG GRIZZLY ADAMS
77
291
Sebastian Furchner
EHC WOLFSBURG GRIZZLY ADAMS
77
292
Ken Magowan
EHC WOLFSBURG GRIZZLY ADAMS
102
293
Christoph Höhenleitner
EHC WOLFSBURG GRIZZLY ADAMS
122
294
Jeff Hoggan
EHC WOLFSBURG GRIZZLY ADAMS
77
295
Sasa Martinovic
EHC WOLFSBURG GRIZZLY ADAMS
88
296
Christopher Fischer
EHC WOLFSBURG GRIZZLY ADAMS
88
297
Robbie Bina
EHC WOLFSBURG GRIZZLY ADAMS
88
298
Blake Sloan
EHC WOLFSBURG GRIZZLY ADAMS
77
299
Jason Ulmer
EHC WOLFSBURG GRIZZLY ADAMS
88
300
David Sulkovsky
EHC WOLFSBURG GRIZZLY ADAMS
102
301
Andreas Morczinietz
EHC WOLFSBURG GRIZZLY ADAMS
88
302
Andrej Strakhov
EHC WOLFSBURG GRIZZLY ADAMS
102
303
Dimitri Kotschnew
DEB
102
304
Dennis Endras
DEB
153
305
Rob Zepp
DEB
153
306
Justin Krueger
DEB
88
307
Korbinian Holzer
DEB
102
308
Sven Butenschön
DEB
122
309
Christopher Fischer
DEB
122
310
Robert Dietrich
DEB
153
311
Frank Hördler
DEB
153
312
Alexander Sulzer
DEB
122
313
Nikolai Goc
DEB
102
314
Constantin Braun
DEB
122
315
Sven Felski
DEB
204
316
Michael Wolf
DEB
122
317
Kai Hospelt
DEB
88
318
Andre Rankel
DEB
153
319
Marcel Müller
DEB
102
320
Daniel Kreutzer
DEB
88
321
Alexander Barta
DEB
122
322
Christoph Ullmann
DEB
122
323
Patrick Hager
DEB
88
324
Felix Schütz
DEB
102
325
Marcel Goc
DEB
88
326
Philip Gogulla
DEB
153
327
Travis Scott
MEISTERSET HANNOVER
122
328
Levente Szuper
MEISTERSET HANNOVER
102
329
Aris Brimanis
MEISTERSET HANNOVER
102
330
Sascha Goc
MEISTERSET HANNOVER
88
331
Rainer Köttstorfer
MEISTERSET HANNOVER
88
332
Patrick Köppchen
MEISTERSET HANNOVER
122
333
Nikolai Goc
MEISTERSET HANNOVER
102
334
Andy Reiss
MEISTERSET HANNOVER
88
335
Thomas Dolak
MEISTERSET HANNOVER
102
336
Chris Herperger
MEISTERSET HANNOVER
88
337
Martin Hlinka
MEISTERSET HANNOVER
88
338
Niki Mondt
MEISTERSET HANNOVER
77
339
Ben Cottreau
MEISTERSET HANNOVER
77
340
Tore Vikingstad
MEISTERSET HANNOVER
88
341
Matt Dzieduszycki
MEISTERSET HANNOVER
122
342
Tino Boos
MEISTERSET HANNOVER
88
343
Adam Mitchell
MEISTERSET HANNOVER
102
344
Klaus Kathan
MEISTERSET HANNOVER
122
345
Sachar Blank
MEISTERSET HANNOVER
88
346
David Wolf
MEISTERSET HANNOVER
88
347
Hans Zach
MEISTERSET HANNOVER
122
348
Christian Künast
MEISTERSET HANNOVER
102
349
Meisterkarte
MEISTERSET HANNOVER
122
350
Meisterpokal Übergabe
MEISTERSET HANNOVER
102
EV01
Florian Kettemer
EVOLUTION
122
EV02
Mads Christensen
EVOLUTION
122
EV03
Simon Danner
EVOLUTION
122
EV04
Thomas Oppenheimer
EVOLUTION
122
EV05
Andre Reiss
EVOLUTION
122
EV06
Stefan Langwieder
EVOLUTION
122
EV07
Torsten Ankert
EVOLUTION
122
EV08
Michael Endraß
EVOLUTION
102
EV09
Robert Dietrich
EVOLUTION
122
EV10
Neville Rautert
EVOLUTION
122
EV11
Sebastian Stefaniszin
EVOLUTION
122
EV12
Christopher Fischer
EVOLUTION
122
II01
Nathan Smith
IMPACT IMPORTS
102
II02
Mario Scalzo
IMPACT IMPORTS
122
II03
Tyler Beechey
IMPACT IMPORTS
122
II04
Mike Kompon
IMPACT IMPORTS
122
II05
Denis Pederson
IMPACT IMPORTS
153
II06
Michel Ouellet
IMPACT IMPORTS
122
II07
Chris Herperger
IMPACT IMPORTS
102
II08
Mark Ardelan
IMPACT IMPORTS
122
II09
Joe Motzko
IMPACT IMPORTS
122
II10
Charlie Stephens
IMPACT IMPORTS
122
II11
Matt Pettinger
IMPACT IMPORTS
122
II12
Lee Goren
IMPACT IMPORTS
122
II13
Ryan Bayda
IMPACT IMPORTS
153
II14
Ken Magowan
IMPACT IMPORTS
122
CP01
Dennis Endras
CREASE PATROL
122
CP02
Rob Zepp
CREASE PATROL
122
CP03
Jean-Sebastien Aubin
CREASE PATROL
153
CP04
Marc Lamothe
CREASE PATROL
88
CP05
Travis Scott
CREASE PATROL
77
CP06
Ian Gordon
CREASE PATROL
102
CP07
Markus Janka
CREASE PATROL
77
CP08
Danny aus den Birken
CREASE PATROL
68
CP09
Adam Cennis
CREASE PATROL
88
CP10
Scott Langkow
CREASE PATROL
68
CP11
Fred Brathwaite
CREASE PATROL
77
CP12
Jochen Vollmer
CREASE PATROL
122
CP13
Patrick Ehelechner
CREASE PATROL
122
CP14
Dimitri Pätzold
CREASE PATROL
122
CP15
Jochen Reimer
CREASE PATROL
122
CP16
Daniar Dshunussow
CREASE PATROL
102
FC01
Laurin Braun
DEL FIRST CLASS
153
FC02
Niklas Treutle
DEL FIRST CLASS
102
FC03
Daniel Oppolzer
DEL FIRST CLASS
153
FC04
Marc El-Sayed
DEL FIRST CLASS
153
FC05
Alexander Oblinger
DEL FIRST CLASS
102
FC06
Maximilian Forster
DEL FIRST CLASS
102
GB01
Barry Tallackson
GAME BREAKERS
204
GB02
Derrick Walser
GAME BREAKERS
153
GB03
Daniel Kreutzer
GAME BREAKERS
122
GB04
Brett Engelhardt
GAME BREAKERS
122
GB05
Thomas Dolak
GAME BREAKERS
102
GB06
Thomas Greilinger
GAME BREAKERS
122
GB07
Philip Gogulla
GAME BREAKERS
153
GB08
Brandon Dietrich
GAME BREAKERS
122
GB09
Justin Mapletoft
GAME BREAKERS
88
GB10
Kai Hospelt
GAME BREAKERS
122
LL01
Noah Clarke
LEATHER & LEACES
122
LL02
T.J. Mulock
LEATHER & LEACES
122
LL03
Tyson Mulock
LEATHER & LEACES
204
LL04
Marian Bazany
LEATHER & LEACES
122
LL05
Andy Hedlund
LEATHER & LEACES
122
LL06
Colin Murphy
LEATHER & LEACES
122
LL07
Sascha Goc
LEATHER & LEACES
122
LL08
Christoph Gawlik
LEATHER & LEACES
122
LL09
Jakub Ficenec
LEATHER & LEACES
122
LL10
Colin Danielsmeier
LEATHER & LEACES
122
LL11
Christoph Ullmann
LEATHER & LEACES
122
LL12
John Akerman
LEATHER & LEACES
122
LL13
Patrick Hager
LEATHER & LEACES
122
LL14
Daniel Pietta
LEATHER & LEACES
102
LL15
Scott King
LEATHER & LEACES
122
LL16
Markus Kink
LEATHER & LEACES
122
LL17
Ryan Ready
LEATHER & LEACES
122
LL18
Brad Leeb
LEATHER & LEACES
122
LL19
Björn Barta
LEATHER & LEACES
122
LL20
Andy Canzanello
LEATHER & LEACES
122
LL21
Norm Milley
LEATHER & LEACES
102
LL22
Jan-Axel Alavaara
LEATHER & LEACES
122
LL23
Korbinian Holzer
LEATHER & LEACES
153
LL24
Marcel Müller
LEATHER & LEACES
122
LL25
Alexander Sulzer
LEATHER & LEACES
122
LL26
Marcel Goc
LEATHER & LEACES
153